فدراسیون فوتسال زنان را فراموش کرده/ برای ادامه کادر دلسرد شدیم

خبرگزاری مهر:

فرزانه توسلی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره سطح کیفی مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان گفت: نسبت به سال گذشته سطح کیفی رقابت ها کاهش یافته است. به غیر از چند تیم سایر تیم ها وضعیت خوبی ندارند چرا که اسپانسرهای کمی در فوتسال وجود دارد و اکثر ملی پوشان در چند تیم پخش می شوند همین مساله باعث کاهش سطح کیفی مسابقات شده است. سال گذشته تیم های مشهد و سایپا حضور داشتند اما امسال این دو تیم کناره گیری کردند و بازیکنان دو تیم جذب یک تیم شدند.

وی درباره شرایط تیم نصر فردیس گفت: یکی از تیم های پرمهره مسابقات هستیم، ابتدای فصل آنطور که باید نتوانستیم امتیازات را کسب کنیم چرا که بازیکنان به هماهنگی نرسیده بودند، با گذشت زمان هماهنگی به وجود آمد و امیدوارم بتوانیم در ادامه امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

ملی پوش فوتسال زنان درباره به انزوا رفتن این رشته گفت: واقعاً دلسرد شده ایم. در فوتسال زنان آنطور که باید پشتوانه سازی برای تیم ملی رخ نداده و در صورت کنار رفتن ملی پوشان، تیم ملی به مشکل خواهد خورد. متاسفانه شرایط کرونایی و لغو رقابت ها باعث شد تا فدراسیون فوتسال زنان را به فراموشی بسپارد.

وی تاکید کرد: آخرین اردوی ملی دو سال پیش برگزار شد و در حال حاضر مشکل سرمربی داریم. چرا که به یک باره سرمربی کنار گذاشته شد و مشخص نیست چه زمانی سرمربی انتخاب می شود. حداقل اگر سرمربی انتخاب می شد می توانستیم اردوها و بازی های دوستانه را برگزار کنیم.

توسلی در پایان گفت: انتخاب سرمربی را به هفته بعد موکول می کنند و الان یک سال از این یک هفته گذشته نمی دانم چرا این مساله را بزرگ کرده اند. گزینه های متعددی هم برای سرمربیگری وجود ندارد و عجیب است چرا در انتخاب سرمربی تعلل می کنند.

فدراسیون فوتسال زنان را فراموش کرده/ برای ادامه کادر دلسرد شدیم