جذب بازیکن باکیفیت سخت است/واکنش به شایعه استعفا

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی خیلی خوبی را انجام دادیم. فولاد تیم خوب و منظمی است که بازی سختی را در ۱۵ دقیقه ابتدایی با آنها داشتیم. شروع بدی داشتیم و فولاد ما را تحت فشار گذاشت و حتی می‌توانست به گل برسد. رفته رفته شکل بازی خودمان را پیدا کردیم که باعث شد انها در نیمه دوم تنها چند ضربه ایستگاهی داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شایعاتی پیرامون احتمال استعفا از پست سرمربیگری این تیم افزود: نمی‌خواهم بعد از برد امشب کام هواداران خود را تلخ کنیم اما مشکلات همچنان پا برجاست. امروز قرار بود پرداختی انجام شود اما نشد. حالا می‌گویند فردا و واقعاً نمی‌دانیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

او درباره محرومیت دوباره پرسپولیس از حضور در نقل و انتقالات تاکید کرد: حالا مشکلات باشگاه اینقدر زیاد است که هر روز یک مشکل جدید پیش می اید. نمی‌دانم واقعاً با وجود تمام مشکلات چه کاری می‌توان کرد. با وجود خستگی‌ها همه کار می‌کنیم. بازیکنان پرسپولیس اسطوره صبر و شکیبایی در فوتبال ایران هستند. شاید زمان دیگری صحبت شود بهتر است.

یحیی درباره فعالیت این باشگاه در نقل و انتقالات نیم فصل خاطرنشان کرد: الان نیم فصل است و زمان خوبی است که درباره نقل و انتقالات صحبت کنیم. گرفتن بازیکن داخلی و خارجی با کیفیت خیلی سخت است.

سرمربی پرسپولیس در نشست خبری نیز درباره شکایت بوژیدار رادوشوویچ از پرسپولیس گفت: من اطلاعاتی از این موضوع ندارم چون مدیریتی است اما یک ضرب المثل مصداق باشگاه پرسپولیس است که هر دم از این باغ بری می‌رسد.امیدوارم این مشکل هم هر چه سریعتر برطرف شود.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا باشگاه به او گفته برای جذب بازیکن محدودیت مالی دارد گفت: نه، چنین صحبتی از طرف باشگاه نشده و من هم چیزی از طرف باشگاه نشنیدم.تا بازی آینده هنوز ۱۶-۱۷ روز فرصت داریم.البته شاید با گفتن این صحبت‌ها برخی ها ناراحت شوند اما ما مشکل زمین تمرین داریم. شاید باور نکنید تا امروز یک هزار تومانی هم پاداش نگرفته‌ایم، امیدوارم فردا بخشی از قرارداد بچه‌ها پرداخت شود تا مشکل آنها حل شود. نمی‌گویم نقل و انتقالات مهم نیست اما امیدوارم مشکلات به شکلی حل شود تا با فراغ بال بازیکن بگیریم.

وی درباره محرومیت دوباره پرسپولیس از حضور در نقل و انتقالات زمستانی گفت: بسته شدن پنجره چیزی عادی است. من اطلاعی ندارم اما در این چند سال این کلمه را خیلی شنیدم.

https://dailybulletin.ir/22/01/2022/%d8%ac%d8%b0%d8%a8-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%da%a9%d9%86-%d8%a8%d8%a7%da%a9%db%8c%d9%81%db%8c%d8%aa-%d8%b3%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%d9%88%d8%a7%da%a9%d9%86%d8%b4-%d8%a8%d9%87-%d8%b4%d8%a7%db%8c/