طلسم ربیعی مقابل Big3 شکست/ کرمان، میهمان‌نواز خوبی برای سپاهان نیست

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال مس رفسنجان در چارچوب هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف سپاهان رفت و در نهایت با نتیجه سه بر یک از سد میهمان خود گذشت تا با ۲۶ امتیاز در رده چهارم جدول قرار بگیرد و فاصله‌اش با سپاهان را به سه امتیاز کاهش دهد.

این چهارمین تقابل مس و سپاهان در لیگ برتر بود که پس از سه شکست متوالی به اولین پیروزی تیم رفسنجانی انجامید. محمد ربیعی به ترتیب در سه تقابل قبلی با نتایج ۲-۱، ۵-۱ و ۲-۰ به طلایی‌پوشان باخته بود اما بالاخره مس با سرمربی جوانش، مچ محرم نویدکیا را خواباند.

ربیعی از ابتدای حضور مس در لیگ برتر همراه این تیم بوده است. آنها امروز(شنبه) دهمین دیدار خود در این مسابقات را مقابل سه تیم بزرگ فوتبال کشورمان (پرسپولیس، استقلال و سپاهان) برگزار کردند و توانستند سرانجام طلسم را بشکنند و به اولین برد نائل شوند. هفت شکست و دو تساوی ماحصل تلاش مس در مصاف‌های پیشین با Big3 بود.

سپاهان نیز برای پنجمین بار در این فصل شکست خورد. البته که باید بگوییم آنها در واقع ششمین باخت را در شانزدهمین بازی تجربه کردند. تیم محرم نویدکیا در نیم‌فصل نخست و در سیرجان با نتیجه چهار بر ۲ به گل‌گهر این شهر باختند اما استفاده تیم امیر قلعه‌نویی از باگناما باعث شد تا کمیته انضباطی برد چهار بر ۲ این تیم را با باخت سه بر صفر انضباطی عوض کند.

در واقع سپاهان در ۲ سفر امسال خود به استان کرمان نه تنها هر ۲ بازی را باخت بلکه روی هم هفت گل هم دریافت کرد و سه گل به ثمر رساند.

طلسم ربیعی مقابل Big۳ شکست/ کرمان، میهمان‌نواز خوبی برای سپاهان نیست

طلسم ربیعی مقابل Big3 شکست/ کرمان، میهمان‌نواز خوبی برای سپاهان نیست