استقلال در اهواز مرد و مردانه می‌جنگد

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، اکبر کارگرجم بازیکن قدیمی استقلال در آستانه دیدار استقلال مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: «قطعاً این بازی برای بچه های تیم استقلال آسان نیست. همیشه بازی در اهواز شیرینی و جذابیت‌های خاص خودش را داشت که البته این به دلیل حضور طرفداران پرشور استقلالی در خوزستان است.»

وی ادامه داد: «ما در خوزستان طرفداران زیادی داریم. همیشه از قدیم هر زمان برای مسابقه به خوزستان میرفتیم به شدت مورد استقبال طرفداران خونگرم جنوبی قرار می‌گرفتیم. این برای ما یادآور خاطرات شیرینی است که هرگز آنها را فراموش نمی کنیم».

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: «متاسفانه شرایط به گونه‌ای نشد که امشب استقلال بتواند هوادارانش را کنار خودش داشته باشد اما با این همه، کار برای استقلال در دیدار با فولاد سخت است. چون تیم خوزستانی این روزها در شرایط خوبی به سر می‌برد. ولی ما به تیم خودمان خیلی امیدواریم.».

کارگرجم افزود: «اما نتایج استقلال در این فصل حکایت از آن دارد که فرهاد مجیدی و کادر مدیریتی باشگاه عزم خود را برای دستیابی به قهرمانی جزم کرده اند و در این مسیر حاضر نیستند یک قدم عقب بگذارند. به همین خاطر مطمئنم امشب هم مرد و مردانه به میدان می‌روند و با تمام وجود بازی می کنند».

وی همچنین درباره نتیجه این دیدار و تاثیرش در شرایط استقلال توضیح داد: «قطعاً نتیجه مساوی هم در خانه فولاد می تواند امتیاز خوبی باشد تا استقلال همچنان امیدوار به قهرمانی باقی بماند. اما اگر استقلال بتواند امشب برنده شود تقریباً کار را تمام کرده و در سه بازی آینده با ۳ یا ۴ امتیاز خیالش از این بابت راحت خواهد شد که دیگر تیمی به گرد پایش نمی رسد. امیدوارم این اتفاقات خوب برای استقلال بیفتد تا همه خوشحال شوند».

بازیکن قدیمی استقلال درباره دیدار بعدی مقابل آلومینیوم اراک گفت: «با وجودی که این دیدار در استادیوم آزادی برگزار می‌شود حتم دارم یک مسابقه دیدنی از کار در می آید. چون تیم آلومینیوم را در چند بازی گذشته دیده‌ام. آنها خیلی خوب و تهاجمی فوتبال بازی می‌کنند. در واقع آنها با هر تیمی مسابقه می دهند فوتبال شان زیبا میشود. همیشه تیم هایی که جلوی استقلال فوتبال بازی می کنند کار را برای کسب پیروزی بچه های استقلال راحت تر میکنند. امیدوارم پنجشنبه شرایط به گونه ای رقم بخورد که استقلال همین هفته جشن قهرمانی اش راحضور طرفدارانش در آزادی بگیرد».

استقلال در اهواز مرد و مردانه می‌جنگد