پرسپولیس پیشرفت دارد/ چرا کسی افتضاح حذف را به روی خودش نمی آورد؟

خبرگزاری مهر:

محمد پنجعلی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تساوی یک – یک پرسپولیس مقابل پدیده مشهد در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران گفت: دو ایراد بزرگ در این تساوی برای پرسپولیس وجود داشت که اتفاقا هیچ کدام هم ربطی به تاکتیک‌های کادر فنی پرسپولیس نداشت. اولین عامل زمین خراب مسابقه بود. برایم عجیب است که چرا نباید بازی در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود؟ نکته دوم هم بازی کاملا دفاعی حریف بود که کار را برای پرسپولیس پیچیده و سخت کرد. وقتی یک تیم دفاع می‌کند کار را برای پرسپولیس سخت‌تر می‌کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: قبول دارم پرسپولیس در این بازی کمتر روی دروازه حریف ایجاد موقعیت می‌کرد اما نکته‌ای که در بازی پرسپولیس همچنان امیدوار کننده است سرعت بالای بازی این تیم است. آنها خیلی خوب در زمین می‌جنگند و پا پس نمی کشند. روحیه بردن در تیمی وجود دارد که خواسته اند سال‌ها در اوج باقی بمانند.

وی هرگونه انتقاد از عملکرد فنی بازیکنانی که در تابستان به جمع سرخپوشان اضافه شدند را رد کرد و گفت: به نظرم پرسپولیس روند پیشرفت خود را طی می‌کند. آنها می‌توانند در آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشند. پرسپولیس کاملا در مسیر رشد قرار دارد.

پنجعلی درباره ایجاد دوباره فاصله سه امتیازی استقلال به عنوان صدرنشین با پرسپولیس یادآور شد: باز هم زود است بخواهیم درباره قهرمانی یا ضعف پرسپولیس صحبت کنیم. مطمئن هستم پرسپولیس باز هم قدرت اول فوتبال ایران محسوب می‌شود.

کاپیتان پیشین پرسپولیس درباره حذف سرخابی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا به دلیل عدم دریافت مجوز حرفه ای گفت: هنوز نمی‌دانم چرا باید به این راحتی با چنین مسأله‌ای برخورد شود. اعتبار فوتبال باشگاهی ایران لطمه بزرگی دیده است اما هیچکس به روی خودش نمی‌آورد. واقعا چه اتفاق بدتری قرار بود بیافتد که نیفتاده است؟ مشکل استقلال و پرسپولیس برای یک سال و دوسال نیست بلکه از ریشه به بیراهه رفته است.

پرسپولیس پیشرفت دارد/ چرا کسی افتضاح حذف را به روی خودش نمی آورد؟

پرسپولیس پیشرفت دارد/ چرا کسی افتضاح حذف را به روی خودش نمی آورد؟