امتیازات مهمی مقابل پدیده از دست دادیم/ داور به حریف هدیه داد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از تساوی یک – یک پرسپولیس مقابل پدیده در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال گفت: امتیاز مهمی را در این بازی از دست دادیم. موقعیت‌های زیادی داشتیم که از دست ددیم. اگر کمی باهوش‌تر باهوش‌تر بودیم و از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم می‌توانستیم با تعداد گل‌های زیاد این بازی را ببریم.

وی ادامه داد: متاسفانه این اتفاق نیفتاد. روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم. شاید دو، سه بار روی دروازه ما آمدند. یکی از این موقعیت ها همین ضربه کاشته بود که آن هم هدیه داور بود. متاسفانه زاهدی فر (داور مسابقه) اشتباه بزرگی انجام داد. من اسم این را اشتباه نمی گذارم. توپی که بازیکن ما زده است ولی خطا به سود حریف اعلام می شود اصلا اشتباه نیست.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: داور هفت، هشت متر با آن صحنه فاصله داشت. خیلی راحت یک خطا به سود داور گرفت و این هدیه و موقعیت را به حریف داد برای اینکه روی دروازه ما بیایند.

گل محمدی افزود: در این صحنه خودمان هم اشتباه داشتیم و نباید راحت گل می خوردیم ولی در این زمین نمی شد بهتر بازی کرد. هم موقعیت ایجاد کردیم و هم تا جایی که توانستیم پاس دادیم. اگر از فرصت ها استفاده می کردیم برنده بازی بودیم. تغییراتی هم که دادیم، هجومی بود ولی تمرکز دفاعی حریف خیلی زیاد بود که کار را سخت کرد.

سرمربی پرسپولیس در پایان در خصوص راحت گل خوردن پرسپولیس در این فصل تاکید کرد: درست است راحت گل می خوریم ولی تعداد گل هایی که زدیم نسبت به فصل گذشته بیشتر بوده است. باید تمرکز دفاعی ما بیشتر باشد و نباید روی جاگیری اشتباه داشته باشیم.

امتیازات مهمی مقابل پدیده از دست دادیم/ داور به حریف هدیه داد