استقلال برای بردن به اراک نرفته بود/ حیف از بازیکنی مثل مطهری

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر در اراک مقابل آلومینیوم متوقف شد اما با این نتیجه همچنان صدرنشین مسابقات باقی ماند.

افشین حاجی پور پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص این بازی اظهار داشت: استقلال آنطور که باید و شاید پر توان و با انرژی بازی نکرد. از اواسط بازی می‌شد انتهای بازی را پیش بینی کرد و نتیجه را حدس زد. شاگردان مجیدی از همان دقایق ابتدایی در یک سوم دفاعی خود جمع شدند تا آلومینیوم این فرصت را پیدا کند به استقلال فشار مضاعف بیاورد.

پیشکسوت آبی پوشان ادامه داد: تعویض‌های صورت گرفته هم اشتباه بود. تعویض‌ها نه تنها کمکی به بهبود روند آبی پوشان نکرد، بلکه در راستای بهبود شرایط تیم آلومینیوم بود و باعث شد توپ و میدان بیشتر در اختیار حریف قرار گیرد.

حاجی پور با اشاره به حضور کامل مهاجم خارجی آبی پوشان در میدان بیان داشت: بار دیگر تاکید می‌کنم «رودی ژستد» مهاجمی نیست که گره از کار استقلال باز کند. نمی‌دانم وقتی مهاجمی مثل مطهری روی نیمکت است چرا به او بازی نمی‌رسد؟ واقعاً حیف از مهاجمی مثل ارسلان که به نیمکت دوخته شده است و در دقایق پایانی به بازی می‌رود.

وی افزود: امیدوارم کادر فنی استقلال هرچه زودتر در استراتژی خود تجدید نظر کرده و با رویکرد تهاجمی بیشتری در بازی‌های پیش رو حاضر شود. استقلال اگر بخواهد تهاجمی بازی کند تیم‌های معمولی تاب و تحمل مقاومت مقابل این تیم را ندارند و این باعث می‌شود دل ما بیشتر بسوزد.

کارشناس فوتبال بیان داشت: این تیم بیش از هر زمان دیگری به یک هافبک طراح و بازی‌ساز نیاز دارد و امیدوارم کادر فنی خرید یک هافبک طراح را در اولویت خود قرار دهد.

استقلال برای بردن به اراک نرفته بود/ حیف از بازیکنی مثل مطهری