راهکار پرسپولیس برای تبدیل نشدن تاجیکستانی‌ها به شاکیان جدید

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس پس از پرداخت مطالبات گابریل کالدرون توانست قرارداد منوچهر صفروف و وحدت هنانوف را ثبت کند تا آنها با دریافت کارت بازی خود مشکلی برای حضور در ترکیب نداشته باشد.

این دو بازیکن قسط اول قرارداد خود را نیز دریافت کرده‌اند تا با وجود اسکان در هتل بدون کوچک‌ترین مشکل تمرینات خود را پشت سر بگذارند.

مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس برای اینکه دو بازیکن تاجیک مشکلی همچون بوژیدار رادوشوویچ برای سرخپوشان ایجاد نکنند طبق قرارداد مالی با آنها رفتار می‌کند و هر ماه بخشی از مطالبات صفروف و هنانوف را پرداخت می کند تا راه را برای شکایت یا فسخ قرارداد آنها ببندد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در حالی برای پرداخت مبالغ ماهانه قرارداد تاجیک‌ها اقدام می‌کند که هنوز برای بازگرداندن بوژیدار رادوشوویچ به تهران ناموفق بوده است.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس حدود یک ماه پیش به دلیل عدم پرداخت مطالبات خود تصمیم به ترک تهران گرفت تا تبدیل به بحرانی جدید برای باشگاه شود. او با وجود پیگیری‌های مسئولان باشگاه هنوز راضی به بازگشت از کرواسی نشده است و تصمیم دارد شکایت خود را از طریق فیفا پیگیری کند.

راهکار پرسپولیس برای تبدیل نشدن تاجیکستانی‌ها به شاکیان جدید