معاون خدمات شهری شهرداری تهران: لزوم تملک باغات و افزایش سرانه های خدماتی در مناطق کم برخوردار

خبرگزاری تسنیم :

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در جریان سلسله بازدیدهای هفتگی علیرضا زاکانی شهردار محترم تهران از مناطق پایتخت با عنوان پویش “قرار خدمت “، جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، مدیران عامل سازمان بوستان ها، زیباسازی، پسماند، مدیرکل امور خدمات شهری، مدیران ارشد حوزه معاونت خدمات شهری و معاون و مدیران خدمات شهری این منطقه با حضور در منطقه 10 و استماع گزارشی از اهم موضوعات، عملکرد، اقدامات و برنامه های پیش روی این معاونت که توسط حمید ناصحی، معاون خدمات شهری این منطقه ارائه شد، قرار گرفتند و در ادامه مصوبات خوبی را برای افزایش خدمات رسانی به شهروندان عزیز این منطقه به تصویب رساندند.

جلال بهرامی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در این جلسه پس از ارائه گزارش جامعی از وضعیت این منطقه در حوزه خدمات شهری، گفت: هدف ما در شهرداری تهران خدمت خالصانه به مردم است. بنابراین در این راستا باید تمامی معضلات و مشکلات در این منطقه پس از احصاء به شکل ویژه و کارشناسی شده حل و برطرف شود.

وی افزود: در طرح تحول نگهداشت شهر باید به موضوعات جدید و با اهمیت ورود کنید، ضمن اینکه باید از ظرفیت های موجودی که منجر به اتفاقات خوب در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان عزیز این منطقه می شود، استفاده شود.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به کمبود سرانه فضای سبز در این منطقه گفت: با توجه به اینکه این منطقه جزو مناطق کم برخوردار در حوزه سرانه های خدماتی از جمله فضای سبز محسوب می شود، لذا تملک باغات در راستای  تبدیل آن به فضای سبز عمومی با جدیت دنبال شود.

بهرامی در ادامه با بیان این که ظرفیت های خوبی در شهرداری تهران ایجاد شده است، گفت: لذا باید از این ظرفیت ها به نحو مطلوبی در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهر و شهروندان استفاده شود.

وی با اشاره به ظرفیت های خوب این منطقه در راستای تبلیغات محیطی گفت: ما در جنوب تهران بیشترین بدنه تبلیغی را در اختیار داریم که به طرح موضوعات اجتماعی بپردازیم و در این منطقه هم باید از ظرفیت های موجود برای تبلیغات محیطی با موضوعات اجتماعی به شکل ویژه ای پرداخته شود.

بهرامی تصریح کرد: در شهرداری تهران سازمان ها و شرکت ها باید در راستای تسریع در انجام امور شهرداری های مناطق عمل کنند و اختیارات لازم برای تسریع در انجام امور داده شده است. بر همین اساس محوریت کارها با معاونت هماهنگی و امور‌ مناطق شهرداری تهران است.

جلال بهرامی معاون خدمات شهری شهرداری تهران و هیات همراه پس از زیارت مزار شهدای گمنام آرمیده در  آستان امامزاده معصوم ( ع)  و ادای احترام به مقام شامخ این شهدا از موزه هفت چنار در جریان آخرین وضعیت ساماندهی و طرح بازپیرایی بوستان اعتماد که در جوار این موزه واقع شده، قرار گرفتند و در ادامه از‌ باغ تملک شده نظر(پارک ویژه مادر و کودک)، زمین کانون سلمان فارسی جهت تملک و…. بازدید کردند‌.

https://dailybulletin.ir/22/01/2022/%d9%85%d8%b9%d8%a7%d9%88%d9%86-%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%b4%d9%87%d8%b1%db%8c-%d8%b4%d9%87%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%84%d8%b2%d9%88%d9%85-%d8%aa%d9%85/