بارگیری و ارسال فوری ۲۰هزار پتوی‌امدادی به استان‌های کرمان و هرمزگان

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از جمعیت هلال احمر، امروز چهارشنبه ۲۹ دی‌ماه با تلاش و همت کارگران شرکت صنایع نساجی هلال تعداد ۲۰ هزار پتوی امدادی جهت امدادرسانی به سیل‌زدگان جنوب کشور بسته‌بندی، بارگیری و ارسال شد.  

مدیرعامل شرکت نساجی هلال ایران  در این باره افزود: از مجموع ۲۰ هزار پتوی امدادی ارسالی امروز، تعداد ۱۰هزار به استان هرمزگان و ۱۰ هزار تخته هم به استان کرمان جهت امدادرسانی به هموطنان سیل‌زده ارسال شد.

محمدرضا امیریان گفت: در طی دو هفته اخیر که هموطنان درگیر سیل شده‌اند تعداد ۶۰ هزار تخته پتوی امدادی و ۴ هزار تخته چادر امدادی در اختیار سازمان امداد و نجات هلال‌احمر و جهت کمک به سیل‌زدگان ارسال شده است.  

وی توانمندی و ظرفیت بالای شرکت نساجی هلال ایران در حوزه تولید اقلام امدادی را یکی از سرمایه‌های ارزشمند جمعیت هلال احمر دانست که در زمان بحران‌ها، توان تولید و ارسال سریع اقلام امدادی مانند چادر و پتو به هموطنان را دارد.

لازم به ذکر است که شرکت صنایع نساجی هلال ایران یکی از زیرمجموعه‌های جمعیت هلال احمر است که در زمینه تولید اقلام امدادی فعالیت می‌کند و نقش مهمی در تامین اقلام در حوادث و بحران‌ها دارد.

بارگیری و ارسال فوری ۲۰هزار پتوی‌امدادی به استان‌های کرمان و هرمزگان