برگزاری اجلاس رؤسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، دکتر عین‌اللهی، وزیر بهداشت در اولین اجلاس رؤسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور در دولت سیزدهم که با حضور آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه، دکتر قاضی زاده هاشمی، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزیر بهداشت در مجتمع شهدای سلامت مشهد مقدس برگزار شد، اظهار کرد: ما مسئولان وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی با امام رضا(ع) عهد می‌بندیم که با تمام وجود به صورت جهادی و شبانه روزی، خدمتگزار مردم هستیم. 

وی افزود: توفیق خدمتگزاری خالصانه به مردم را یک غنیمت می‌دانیم و شکر نعمت برای ما به معنی کار بیشتر و شبانه روزی و نیز خدمت به مردم است. تعدادی از رؤسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی، به تازگی کار خود را آغاز کرده‌اند و تلاش شبانه روزی و اخلاص و رضایت خداوند را مورد نظر دارند. 

دکتر عین‌اللهی خاطرنشان کرد: ما پاسدار خون شهدا به ویژه شهدای عزیز و گرانقدری همچون شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید کاوه و شهید برونسی و تمام شهدای مدافع سلامت هستیم. اعتقاد داریم که روح شهدا، ناظر بر اعمال ما است. 

وزیر بهداشت یادآور شد: مدیران وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی، انقلابی، جهادی، پاکدست، متعهد، متخصص و مردمی هستند و امیدواریم با خصوصیت مردمی بودن و خدمتگزاری به آنها بتوانیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

به نقل از وبدا، در این اجلاس، معاونین، مدیران ارشد، مشاورین و رؤسای سازمان‌های تابعه وزارت بهداشت حضور دارند. همچنین گزارش‌هایی از آخرین وضعیت اجرای برنامه‌های معاونت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت بهداشت ارائه و در مورد برنامه‌های پیشنهادی برای سال‌های آینده بحث و تبادل نظر شد.

برگزاری اجلاس رؤسای دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور