فرزندان ملت در ارتش تا آخرین نفس بر سر آرمان های انقلاب ایستاده‌اند

خبرگزاری ایرنا :

ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی ماه تاکید کرد: نهم دی‌ماه سالروز نمایش عشق و ایثار به مکتب سیدالشهدا علیه‌السلام و اقتدار مردم ایران اسلامی در مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب است.

در این بیانیه آمده است: نهم دی‌ماه سالروز نمایش عشق و ایثار به مکتب سیدالشهدا علیه‌السلام و بصیرت مردم ایران اسلامی در مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب است. مردم بصیر و غیور ایران اسلامی در حماسه نهم دی همچون سیلی خروشان بر سر فتنه‌ فرود آمد و مانند آفتاب درخشان موجب کوری چشم فتنه و رسوایی فتنه گران و حامیان آنان شدند.

ارتش در این بیانیه یادآور شد: دشمنان انقلاب که در توطئه‌ای از پیش طراحی شده در صدد نابودی انقلاب و براندازی نظام بودند با خروش ملت بصیر و انقلابی ایران در نهم دی، شکست خوردند و  نهم دی‌تجلی بصیرت، هوشیاری و ولایتمداری ملت غیور ایران است.

در این بیانیه ارتش تاکید کرد: نهم دی تبلور تجدید وفاداری و عهد ملت با امام و آرمان‌های انقلاب است. نهم دی نماد آرمان خواهی و حق طلبی ملت آگاه ایران است. حرکت عظیم و خودجوش مردم در نهم دی‌ماه  انقلاب اسلامی را در برابر توطئه فتنه‌ گران داخلی و طراحان و حامیان خارجی فتنه واکسینه کرد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان این بیانیه یادآور شد: ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن گرامیداشت یوم الله نهم دی، میثاق خود با ولایت را در این روز بزرگ تجدید و تقویت می‌کند و اعلام می‌دارد، فرزندان غیور ملت در ارتش تا آخرین نفس بر سر آرمان‌های متعالی انقلاب و میراث بزرگ امام راحل ایستاده‌اند و در راه انقلاب تحت زعامت رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا آماده هرگونه فداکاری و جانفشانی هستند.

به گزارش ایرنا، حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید و مردم در این حماسه انزجار خود را از اغتشاشگران و دشمنان نشان دادند و بر پیمان خود با ولایت تاکید کردند.

نهم دی در تقویم جمهوری اسلامی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است.

فرزندان ملت در ارتش تا آخرین نفس بر سر آرمان های انقلاب ایستاده‌اند