ثبات و امنیت امروز ایران مدیون خانواده شهداست

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ایام سالگرد واقعه خان طومان، با خانواده شهید بسیجی مدافع حرم امیرعلی محمدیان که در خان طومان به شهادت رسید، دیدار و گفتگو کرد.

شهید امیر علی محمدیان ۱۳ دی ماه به منطقه اعزام شد و در ۲۱ دی ماه در عملیات خان‌طومان به شهادت رسید. پیکر مطهر این شهید والا مقام هنوز به میهن بازنگشته است.

سردار سلیمانی در دیدار با خانواده شهید محمدیان اظهار کرد: اگر ایران امروز با ثبات و آرامش است، مدیون خانواده شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم است و وظیفه ما است که به خانواده شهدا سر بزنیم.

وی افزود: تشکیل جبهه مقاومت مدیون همین شهدا است که نقش مادران در تربیت چنین فرزندانی بی‌بدیل است و ان شاالله به زودی پیکر این شهید به میهن بازگردد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: زندگی این شهید به گونه‌ای بوده است که به قول حاج قاسم تا کسی شهید نبود، شهید نمی‌شود. شرط شهید شدن، شهید بودن است. اگر امروز بوی شهید از رفتار و اخلاق کسی استشمام شد، شهادت نصیبش می‌شود.

پدر شهید امیر علی محمدیان نیز در سخنانی در این دیدار گفت: شهید بزرگ شده محله کیانشهر بود و در بسیج و مسجد محل فعال بود و در فعالیت‌های فرهنگی مسجد مثل هیات و اردوی راهیان نور فعال بود. پسرم در اجرای تعزیه در محل فعال بود و همیشه در نماز جماعت حضور داشت و لایق شهادت بود.

وی ادامه داد: بارها به بسیج مراجعه می‌کرد و با گریه اصرار می‌کرد که مرا به سوریه ببرید که ما بعد از شهادت این موضوع را فهمیدیم.

ثبات و امنیت امروز ایران مدیون خانواده شهداست