بررسی کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۱ کل کشور در دستور کار مجلس

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، نشست علنی امروز یکشنبه(۱۹دی ماه)-مجلس شورای اسلامی به ریاست «محمد باقر قالیباف» و با حضور ۲۲۶ نفر از نمایندگان آغاز شد.

در این جلسه گزارش شور اول کمیسیون تلفیق در مورد لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان بررسی می‌شود.

نمایندگان همچنین در این جلسه ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح دوفوریتی حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و گزارش کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس در مورد طرح دو فوریتی اصلاح ماده (۲۰۶) قانون آئین نامه داخلی مجلس(طرح الزام دستگاههای اجرائی جهت پاسخگویی به تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان) را در دستور کار دارند.

ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح جهش تولید دانش بنیان و گزارش کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری در دستور کار امروز جلسه علنی خواهد بود.

گزارش کمیسیون فرهنگی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت سیاحتی علی صدر همدان و  بررسی تقاضای دو فوریت طرح الزام بخش های خصوصی  در به کارگیری نیرو از طریق ادرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دیگر برنامه های جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی خواهد بود.

بررسی کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۱ کل کشور در دستور کار مجلس