قالیباف: با پیروی از منطق شهدا و اطاعت از ولایت گره از کار مردم باز می‌شود

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمدباقر قالیباف امروز(پنجشنبه) با حضور در مراسم وداع و تشییع ۱۵۰ شهید گمنام دفاع مقدس که همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در دانشگاه تهران برگزار شد، ضمن ادای احترام به مقام شامخ این شهدا گفت: همه رزمندگان، جانبازان و آزادگان ما به یاد دارند که هر زمان که در جبهه ها، آتش دشمن روشن می‌شد و راهی پیش رو نبود، آن شبی که غواصان عزیز ما، اروندرود خروشان را می دیدند و به دل آن می زدند و در لحظات سخت آتش تانک های دشمن در کنار کانال ماهیگیری، رزمندگان با یک چیز آرام می گرفتند و به یک خانه پناه می بردند و آن عشق به حضرت زهرا(س) بود، با یاد آن حضرت مقاومت کرده و به اروند زده و از موانع مین عبور می‌کردند و پناهشان حضرت زهرا(س) بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز نیز بدون شک همه ما در همه سختی ها به حضرت زهرا(س) پناه می بریم. امروز جمع شده ایم که گواهی دهیم همه تاریخ حریت و آزادگی که این شهدای عزیز ما هستند، شمع وجود این محفل و این کشورند.

وی افزود: امروز این شهدای عزیز و این شهدایی که نماد شهدای تاریخ اسلام و تاریخ مبارزه این سرزمین عزیز ایران ما هستند، در بستر انقلاب اسلامی، لاله هایی هستند بر پیشانی عزت و افتخار ایران عزیز ما، و ما باید قدر دانسته و بدانیم شهدای عزیز ما پیام آور کربلا ایران ما هستند.

قالیباف: با پیروی از منطق شهدا و اطاعت از ولایت گره از کار مردم باز می‌شود