سردار فدوی: بصیرت مردم عظمت  ۹ دی را آفرید

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار سرتیپ علی فدوی پیش از خطبه دوم نماز عبادی – سیاسی جمعه تهران (دهم دی ۱۴۰۰) در مصلی امام‌خمینی (ره) گفت: ایام بسیار ویژه و خاصی است؛ هم هفته گذشته و هم هفته‌ای که در پیش رو داریم.

سخنران پیش از خطبه نماز جمعه، ادامه داد: در این روزها تبلورهای مختلفی بروز پیدا کرد و دل‌ها و نظرهای انبوهی نه فقط مردم ایران بلکه امت اسلامی را معطوف به مسائل انقلاب اسلامی کرد.

سردار فدوی با اشاره به ۹ دی ۸۸، افزود: در سال ۱۳۸۸ در پی فتنه‌ای که همه خبیثان عالم در پی آن آمدند و رییس جمهور شیطان بزرگ آمریکا و بسیاری از کشورهای پیرو آمریکا در آن ۸ ماه آمدند و در پشتیبانی از فتنه صحبت کردند؛ امیدوار بودند که زمان آن را آنقدر طولانی کنند که انقلاب اسلامی با چالش مواجه شود.

وی با یادآور عاشورای ۸۸، گفت: در طول تاریخ شیعه روز عاشورا عظمت بزرگ دارد و در عاشورای سال ۸۸ فتنه‌گران کاری خبیثانه کردند و در مقابل، مردم دیگر طاقت نیاورند و حماسه ۹ دی را  رقم زدند و آبی بر این آتش پاشیدند که دیگر نتوانستند نه فتنه‌گران داخل و نه پشتیبان آنها در خارج دم برآورند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امام راحل (ره) فرموده بودند هر وقت خبائث، شیاطین عالم و ابرقدرت‌ها از شما پشتیبانی کردند، بدانید مسیر را غلط رفته اید. در طول آن ۸ ماه، بارها و بارها مسوولان مختلف شیطان بزرگ آمریکا و صهیونیست‌ها و کشورهای دیگری که پیروان آمریکا هستند، نام بسیاری را آورند و آنها را تشویق و پشتیبانی کردند و آن کلام امام (ره) را به یاد نیاوردند و شاید نخواستند به یاد بیاورند.

سردار فدوی با  اشاره به ارتباط سلمان فارسی و امیرالمومنین (ع)، افزود: سلمان وقتی پشت سر امیرالمومنین (ع) راه می‌رفت حتی نمی‌خواست جای پا داشته باشد و به صورت صد در صدی اطاعت از امام (ع) داشت. حضرت سلمان چون ایرانی بوده است، بر همه ما حجت تمام‌تر از بقیه مسلمانان است و این موضوع را خاصه بعد از انقلاب اسلامی باید آویزه گوش قرار دهیم.  

وی یادآور شد: ما همه آنچه  را که در طول این سال‌ها به عنوان عظمت، پیروزی و افتخار داریم زمانی بوده است که تمام و کمال به دستور امامین انقلاب اسلامی عمل کرده ایم و اکنون در وضعیتی قرار داریم که دشمنان ما درپی بازدارندگی مقابل ایران هستند و یکی از علت‌های این موضوع اجرای فرامین و دستورات امامین انقلاب اسلامی بوده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: در این کار سخت که مشتاقانه، باورمندانه و پای کار کامل به دنبال امامین انقلاب اسلامی رفتیم و خداوند متعال پیروزی‌های بزرگی را نصیب انقلاب اسلامی کرده است؛ بیش از ۲۰۰ هزار شهید انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی، شهدای مدافع حرم و امنیت موید این مطلب است. ایادی آمریکا از همان ابتدا به انقلاب اسلامی حمله کردند و یک روز نبود که دشمنان با ایران دشمنی نکنند.  

سردار فدوی افزود: ملت ایران به تکالیفی که خداوند مشخص کرده بود عمل کرد و اتحادی را که شیطان بزرگ آمریکا در طول حدود ۴۳ برای دشمنی با ایران ایجاد کرد؛ آیا می‌تواند یک پیروزی برای خود نام ببرند؟  این همه دشمنی، جنگ و فتنه ایجاد کردند اما یک پیروزی نمی‌توانند اعلام کنند و نتیجه آن را خدا رقم زده است.

وی اضافه کرد: اکنون به لحاظ تکالیفی که کل نظام و مردم و مجموعه‌های انقلاب اسلامی انجام داده‌اند در جایگاهی قرار داریم که با ۲ سال گذشته ما قابل مقایسه نیست. خداوند نتایجی را عنایت کرده است ولی مقدمه آن تکالیفی است که باید انجام می دادیم و انجام داده‌ایم.

سردار فدوی افزود: قاعده خداوند برای همه موضوعات و نه فقط کارهای سخت وجود دارد. وعده خداوند حق است و در انجام وعده‌های خداوند تخلفی نیست و خداوند بهترین نتایج را رقم می‌زند.

ادامه دارد…

https://dailybulletin.ir/31/12/2021/%d8%b3%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d9%81%d8%af%d9%88%db%8c-%d8%a8%d8%b5%db%8c%d8%b1%d8%aa-%d9%85%d8%b1%d8%af%d9%85-%d8%b9%d8%b8%d9%85%d8%aa-%db%b9-%d8%af%db%8c-%d8%b1%d8%a7-%d8%a2%d9%81%d8%b1/