راه اندازی مجتمع فناوری و نوآوری جدید دانشگاه صنعتی امیرکبیر

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مجتمع فناوری و نوآوری شماره ۴ دانشگاه صنعتی امیرکبیر که در خیابان بزرگمهر واقع شده است در ۱۰ طبقه و زیر بنای حدود ۸۵۰۰ مترمربع، محل استقرار ۴۸ شرکت و واحد فناور خواهد بود. 
این مجتمع که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و بدون استفاده از منابع دولتی در دست ساخت است تا پایان سال ۱۴۰۱ مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.طراحی و ساخت این مجتمع به نحوی است که فضاهای آن برای کاربری شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور مناسب سازی شده است. 
گفتنی است، شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور و استارت‌آپ‌هایی که تمایل به پیش‌خرید واحدهای این مجتمع را دارند، می‌توانند ضمن مطالعه کتابچه فراخوان فروش مجتمع فناوری نشان و تکمیل و ارسال فرم درخواست پیش خرید به پارک علم و فناوری دانشگاه، تقاضای خود را تا ۶ بهمن ماه ۱۴۰۰ ثبت کنند.
در حال حاضر، 3 برج علم  و فناوری در پهنه فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر مورد بهره‌برداری قرار گرفته و برج فناوری و نوآوری شماره 4 نیز در دست ساخت است.
برج‌ها و مجتمع‌های نوآوری و فناوری علاوه بر متمرکزسازی شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور، زمینه تعامل و همکاری بیشتر این مجموعه‌ها با یکدیگر در حوزه‌های میان رشته‌ای را فراهم آورده و علاوه بر آن خدمت‌رسانی به شرکت‌ها توسط پارک علم و فناوری با کیفیت و سهولت بیشتری انجام می‌شود.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی ‏ https://panahco.com/neshan.pdf و نشانی  ‏https://panahco.com/neshan140010.pdf مراجعه کنند.


راه اندازی مجتمع فناوری و نوآوری جدید دانشگاه صنعتی امیرکبیر