مربی مس کرمان: اولویت اول باشگاه مس کرمان لیگ است/ باقدرت مقابل فولاد خوزستان بازی می‌کنیم

خبرگزاری تسنیم :

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمود محمودی‌نیا مربی تیم فوتبال صنعت مس کرمان امشب در نشست خبری قبل از بازی مس کرمان و فولاد خوزستان از سری مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور اظهار داشت: به همیتی که در کرمان برای فوتبال اتفاق افتاده تشکر میکنم.

وی افزود: باشگاههای فوتبال استان کرمان همه یک تیم هستند و به پیشرفت فوتبال کرمان کمک می‌کنند.همدلی بسیار خوبی در استان کرمان وجود دارد که باعث موفقیتهای خوبی هم برای استان خواهد شد.

مربی تیم فوتبال صنعت مس کرمان ادامه داد: تیم فوتبال صنعت مس کرمان به یک هشتم نهایی جام حذفی رسیده است و با وجودی که اولویت اول باشگاه مس کرمان بازی‌های لیگ استاما دو بازی قبل جام حذفی را بازی مهمی دانستیم، موفق عمل کردیم و بازیکنان جوان ما بازی خوبی داشتند.

وی بیان کرد: بازی یک هشتم نهایی ما با تیم فولاد خوزستان است و با همان توان بازی خواهیم کرد؛ پرتلاش به مسابقه می‌رویم و بازیکنان جوان ما با انگیزه بازی خواهند کرد.

محمودی‌نیا عنوان کرد: 20 بازیکن برای جام حذفی آماده کردیم و بیشتر بازیکنان ما زیر 23 سال هستند؛ بازی لیگ را در اولویت قرار دادیم و بازیکنان اصلی در لیگ بازی می‌کنند.

لیگ دسته اول فوتبال| تداوم صدرنشینی ملوان و برتری خیبر، مس کرمان و پارس جنوبی/ بغض سایپا ترکید
جریمه رایکا، پارس جنوبی، ملوان و مس کرمان
لیگ دسته اول فوتبال| ادامه صدرنشینی ملوان و پایان هفته عجیب شاهین با شکستی سنگین/ برتری مس کرمان با ادای احترام به شهیدسلیمانی + عکس

وی گفت: فرزاد حسینخانی سرمربی تیم صنعت مس کرمان از این بازی محروم است، بازیکنان تیم هیچکدام محروم نیستند، مصدوم هم نداریم و مطمئن هستیم فردا یک بازی سخت داریم اما پرقدرت در بازی حاضر می‌شویم.

مربی تیم فوتبال صنعت مس کرمان افزود: فکر می‌کنم برای تیم فولاد خوزستان جام حذفی اولویت است و با قدرت به بازی می‌آیداما ما هم با بازیکنان خوب و با انگیزه به بازی مقابل فولاد می‌رویم و طوری تمرین کردیم که فردا در مستطیل سبز یک تیم خوب مقابل فولاد داریم.

به گزارش تسنیم از کرمان، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از بازی حاضر نشد.

511/ ع

مربی مس کرمان: اولویت اول باشگاه مس کرمان لیگ است/ باقدرت مقابل فولاد خوزستان بازی می‌کنیم