لیگ برتر فوتسال| کراپ الوند از سد صدرنشین گذشت

خبرگزاری تسنیم :

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال تیم فوتسال کراپ الوند در دیداری پرکشش، تماشایی و مهیج با گیتی‌پسند صدرنشین لیگ برتر 6 بر 4 از سد این حریف قدرتمند اصفهانی گذشت.

در این دیدار که در ورزشگاه یادگار امام خمینی(ره) شهر الوند استان قزوین برگزار شد، نماینده قزوینی‌ها با 2 گل از مسلم اولادقباد، 2 گل از محمد نجف زنگی و گل‌های علی عابدین و رفیعی‌پور قدرت نخست لیگ برتر فوتسال را با 6 گل از پیش رو برداشت.

کراپ‌ الوند از ابتدای آغاز بازی در نیمه نخست بازی سراسر تهاجمی و مبتنی بر حفظ توپ را به گیتی‌پسند تحمیل کرد و توانست در پایان نیمه اول با 3 گل از مسلم اولادقباد و محمدنجف زنگی از حریف اصفهانی خود پیش بیفتد و این نیمه را 3 بر صفر به سود خود به پایان ببرد.

در ادامه در نیمه دوم گیتی‌پسندی‌ها که برای جبران مافات به بازی آمده بودند و تاکتیک پاورپلی را در پیش گرفتند، روی ضد حملات سریع الوندی‌ها 3 بار دیگر غافلگیر شده و دروازه خود را با شوت‌های نجف زنگی، عابدین و رفیعی‌پور بازشده دیدند.

اما از اواسط نیمه دوم یاران کراپ با دستور مربی خود عقب نشستند و در نهایت گیتی‌پسند توانست روی هنر گلزن ملی‌پوش خود سعید احمدعباسی، علی‌اصغر حسن‌زاده کاپیتان باتجربه‌اش و مسعود یوسف 4 بار دروازه نماینده قزوین را در نیمه دوم باز کند و در نهایت این بازی تماشایی و مهیج با نتیجه 6 بر 4 به سود کراپ به پایان رسید.

لیگ برتر فوتسال| کراپ الوند در خانه متوقف شد
لیگ برتر فوتسال| کراپ الوند حریف خود را گلباران کرد
لیگ برتر فوتسال| کراپ الوند با 6 گل از سد مهمان مازندرانی خود گذشت

کراپ الوند با کسب دوازدهمین برد این فصل در خانه و رسیدن به امتیاز 40 به رده دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال در سال 1400 صعود کرد؛ اما گیتی‌پسند به لطف اختلاف امتیاز خود با سایر تیم‌ها به ویژه کراپ همچنان با 43 امتیاز به صدرنشینی خود ادامه می‌دهد.

ع

لیگ برتر فوتسال| کراپ الوند از سد صدرنشین گذشت